O nás

Chráněná dílna Good Sailors, provozovatel tohoto projektu, vznikla v roce 2002 (původně jako blue.point Solutions). Jako jedni z prvních v ČR jsme se věnovali open-source a Linuxovým řešením, a během několika jsme se stali významným dodavatelem těchto technologií v ČR i jinde.

Přes 80 % našich zaměstnanců tvoří zdravotně postižení. Snažíme se tak využít talenty, které mají v ostatních oborech problém zapojit se do pracovního procesu. Většina těchto lidí vystudovala střední školy se zaměřením na administrativu, účetnictví a ekonomii, ale na trhu práce mají malou možnost zaměstnání získat. V některých případech jsou to předsudky, v některých případech starosti ohledně bariér.

Proto jsme se rozhodli naši nabídku služeb rozšířit o projekt Holky z kanclu. Poskytovat služby jako externí asistent/ka znamená pro lidi s hendikepem možnost pracovat v oboru a firmám díky této spolupráci odpadá např. hlídání pracovní doby, kontrola kvality její práce, zaškolování, výběrová řízení, náklady v obdobích, kdy pomoc nevyužijete, náklady na pořízení softwaru, snížení nákladů na mzdu a ušetření času. Díky statutu chráněné dílny můžeme také svým zákazníkům nabídnout faktuaci jako náhradní plnění.

Vyzkoušejte naše virtuální asistenty a asistentky i Vy!